Projektas "Prisiviriau košės" | Malsena Projektas "Prisiviriau košės" | Malsena
LT
EN

Projektai

Projektas „Prisiviriau košės“

Nuo pat 2014-ųjų (jau 5-erius metus) Malsena kviečia švęsti Pasaulinę košės dieną! Visame pasaulyje minima spalio 10-ąją Košės diena Lietuvoje turi unikalų tikslą – populiarinti sveikatai palankią košės pusryčių idėją.

Pradėjęs savo istoriją kaip nedidelio masto projektas pradinukams (dar žinomas „Košės dienos“ vardu) per kelis metus įgavo didžiulį populiarumą mokinių ir mokytojų gretose ir tapo laukiama rudens švente. Vien  2017-aisiais apie košės naudą išgirdo beveik 14 tūkstančių pirmokų iš 288 mokyklų visoje Lietuvoje!

Prisiviriau košės – prisivirk ir Tu

Šiemet artėjančios Pasaulinės košės dienos proga maisto tinklaraštininkės Kristina Pišniukaitė „Ant medinės lentelės“ ir Indrė Trusovė „Sveika ir Gardu“ kviečia prisivirti košės visus pusryčiautojus ir dalinasi savo specialiai šiai progai sukurtais košės receptais.

„Galime patikinti, prisivirti košės gali būti ne tik sveika, bet ir skanu.“ – teigia tinklaraštininkės.

Tinklaraščio „Ant medinės lentelės“ kūrėja mėgstamą avižinę košę (receptas) virė, padedama augintinio Beilio.

„Avižinė košė gali būti absoliuti nuobodybė arba gražiausia ryto akimirka. Reikia tik minimalių pastangų, kad paprasčiausia košė virstų ne tik gražia ir stilinga akiai, bet ir maistinga bei labai vertinga mūsų organizmui. Būtent tokia ši mano košė – ji yra augalinės kilmės, tad tinkama VISIEMS – ir visavalgiams, ir veganams, ir alergiškiškiems / netoleruojantiems pieno produktų bei pagaminta tik iš sveikatai palankių produktų. O skonis? Jis toks pat nuostabus, kaip ir vaizdas. Košė yra smagesnė, kai kiekvienas kąsnis yra skirtingas. “ – sako Kristina.

Mitybos konsultantė ir „Sveika ir Gardu“ tinklaraštininkė Indrė Trusovė savo receptą papuošė nuotaikinga ir itin maistinga vaisių gama. Indrė teigė neįsivaizduojanti savo pusryčių be košės ir prisipažino įprastai jos net neverdanti:

„Aš praktiškai kas rytą prisiverdu košės, nes ji yra soti, skani ir geriausia figūros draugė. Mėgstu avižinius dribsnius tiesiog užpilti ir leisti šiek tiek pabrinkti, dažniausiai jų net neverdu!“ – gardindama košę vaisiais pasakojo Indrė.

Kristinos ir Indrės košių receptų bei kitų naudingų patarimų ieškokite Malsenos Facebook paskyroje.

Laimėk marškinėlius

Prisivirk košės su Malsenos viso grūdo avižiniais dribsniais ir nuo rugsėjo 10 d. apsilankęs Malsenos Facebook paskyroje laimėk nuotaikingus „Prisiviriau košės“ marškinėlius! Kaip laimėti jums pasufleruos tądien įkeltas įrašas. Būkite budrūs – laimėti išties lengva, tereikia sekti meškučio nurodymus. Prizų kiekis itin didelis!

Prisiviriau košės

Konkursas pradinėms mokykloms

Šiais metais visos Lietuvos pradinių klasių mokiniai turi unikalią galimybę parodyti, kaip reikia prisivirti košės ir paminėti Pasaulinę košės dieną. Pradinių klasių mokytojams tereikia įamžinti kaip originaliai, linksmai ar netikėtai spalio 10-ąją mini jų auklėtiniai ir užpildyti registracijos formą spalio 10-14 dienomis (imtinai).

Konkurso prizas – pramogų kupina vienos dienos išvyka visai klasei.

Nesnauskite ir dalyvaukite! Prisivirkime košės drauge! 💛💚❤️