Košės dieną švenčiame kartu su tinklaraščiu "Pusryčiams" ir vaikų dienos centrais | Malsena Košės dieną švenčiame kartu su tinklaraščiu "Pusryčiams" ir vaikų dienos centrais | Malsena
LT
EN

Naujienos

Košės dieną švenčiame kartu su tinklaraščiu „Pusryčiams“ ir vaikų dienos centrais

Prieš šešerius metus „Malsenos“ inicijuota Košės diena (minima spalio 10 d.) jau spėjo tapti laukiama rudens švente visoje Lietuvoje. Šiais metais išliekame ištikimi iniciatyvos tikslui ir toliau populiariname košę kaip sveiką pusryčių patiekalą, suvieniję jėgas su tinklaraščio „Pusryčiams“ autore Gabriele.

Kurdami receptus artėjančiai Košės dienai vadovavomės Gabrielės įveikto „30 dienų košių“ iššūkio įžvalgomis ir stengėmės paneigti visuotinį įsitikinimą, jog košė nuobodus ir nykus patiekalas. Esame visiškai patenkinti rezultatu ir drąsiai žengiame į spalio mėnesį su šūkiu „Košė nenuobodžiai“! Daugiau apie tai skaitykite specialiai projektui skirtame skyrelyje.

Populiarindami košė tarp socialinių tinklų vartotojų kartu nepamiršome ir gražios tradicijos priminti apie košės naudą ir mažiesiems ragautojams. Spalio 10 d. „Malsenos“ košę skanaus du tūkstančiai vaikų Lietuvos vaikų dienos centruose. Viliamės, kad košių lauknešėliai maloniai nudžiugins vaikus ir dėkojame vaikų dienos centrų atstovams už nuoširdų įsitraukimą!