Košė nenuobodžiai su "Pusryčiams" | Malsena Košė nenuobodžiai su "Pusryčiams" | Malsena
LT
EN

Projektai

Košė nenuobodžiai su „Pusryčiams“

Skaitykite:Nenuobodūs košių receptaiDalyvauk konkurse #kosenenuobodziai

Šiais metais pasitinkame „Košės dieną“, suvieniję jėgas su tinklaraščio „Pusryčiams“ autore Gabriele ir apsiginklavę neeiliniais avižinių košių receptais.

Kurdami receptus vadovavomės Gabrielės įveikto „30 dienų košių“ iššūkio įžvalgomis ir stengėmės paneigti visuotinį įsitikinimą, jog košė nuobodus ir nykus patiekalas. Esame visiškai patenkinti rezultatu ir drąsiai žengiame į spalio mėnesį su šūkiu „Košė nenuobodžiai“!

Nenuobodūs košių receptai

Nenuobodžiais receptais dalinsimės iki pat spalio 10 dienos „Malsena receptų idėjos“ ir „Pusryčiams“ Instagram paskyrose. Taip pat, kviečiame visus Instagram vartotojus dalintis savo #kosenenuobodziai idėjomis ir dalyvauti konkurse.

Receptas nr. 1 – moliūginė košė

Receptas nr. 2 – bananinė-šokoladinė avižinė košė

Receptas nr. 3 – sūri avižinė košė su be lukšto virtu kiaušiniu

Dalyvauk konkurse #kosenenuobodziai

Dalinkitės savo nenuobodžios košės idėja (nuotrauka ir receptu) socialiniame tinkle Instagram, pridėkite žymę #kosenenuobodziai ir laimėkite „Malsenos“ įsteigtus prizus – skanius košių rinkinius arba „Prisiviriau košės“ džemperius. Laimėtojus spalio 15 d. išrinks tinklaraščio „Pusryčiams“ autorė Gabrielė.

10-ies receptų autorius apdovanosime skaniais „Malsenos“ dribsnių ir košių rinkiniais, o 7-iems laimingiesiems įteiksime dribsnių ir košių rinkinius bei papuošime „Prisiviriau košės“ džemperiais.

Laimėtojus skelbsime spalio 15 d. „Malsena receptų idėjos“ paskyroje.