Mėtų keksiukai su vaniliniu kremu | Malsena Mėtų keksiukai su vaniliniu kremu | Malsena
LT
EN

Receptai

Mėtų keksiukai su vaniliniu kremu

Tegul pavasario gaivumas aplanko ir jūsų Velykinį stalą! 🌿 Šiemet per šventes artimuosius nudžiuginkite skaniaisiais vaniliškai mėtiniais keksiukais 🧁️

Keksiukams reikės

170 g cukraus pudros
30 g smulkiai sukapotų šviežių mėtos lapelių
240 g aukščiausios rūšies kvietinių miltų „Karališki“
7 g kepimo miltelių
1,5 g druskos
125 g kambario temperatūros sviesto
2 dideli kiaušiniai
2 ml vanilės ekstrakto
180 ml pieno

Kremui reikės

250 g maskarponės sūrio kremo
60 g kambario temperatūros sviesto
2 ml vanilės ekstrakto
žiubsnelio druskos
100 g cukraus pudros
šviežios mėtos lapelių dekoravimui

Paruošimas

  1. Įkaitinkite orkaitę iki 180°C. Pasiruoškite 12 keksiukų kepimo formą, įklokite keksiukams kepti skirtas popierines formeles.
  2. Gaminkite keksiukus: elektrinio plaktuvo dubenyje sumaišykite cukraus pudrą ir mėtas. Mišinį patrinkite pirštais, kad cukrus šiek tiek sušlaptų. Palikite 10 minučių. Tuo tarpu vidutiniame dubenyje sumaišykite miltus, kepimo miltelius ir druską.
  3. Sudėkite sviestą į dubenį su cukraus pudros ir mėtų mišiniu ir, naudodami mentelę, plakite iki šviesios ir purios masės, maždaug 3 minutes.
  4. Sumažinkite maišytuvo greitį iki vidutinio ir po vieną įmuškite kiaušinius, kiekvieną plakdami, kol jie susimaišys. Įpilkite vanilę. Sumažinkite maišytuvo greitį iki mažo ir po trečdalį suberkite miltų mišinį, pakaitomis su pienu ir plakdami iki vientisos masės.
  5. Paruoštą tešlą padalinkite į formeles (užpildykite maždaug po ketvirtį formelės, kad turėtų kur pakilti) ir kepkite, kol į centrą įsmeigtas medinis pagaliukas bus švarus, apie 18–22 minutes. Iškepusius keksiukus perkelkite ant grotelių ir leiskite atvėsti.
  6. Paruoškite glaistą: elektriniu plaktuvu išplakite maskarponės sūrio kremą, sviestą, vanilę ir druską iki vientisos masės. Sumažinkite maišytuvo greitį iki mažo ir palaipsniui įpilkite cukraus pudrą. Vėsinkite šaldytuve kol šiek tiek sustings, apie 20 minučių. Padenkite atvėsusius keksiukus paruoštu kremu naudodami mentelę arba konditerinį maišelį. Dekoruokite šviežios mėtos lapeliais tarsi mažytėmis kiškučio ausytėmis.
    1080x1080_2

 

Susiję produktai:

Komentarai