Pyragų diena su Liucina ir Malsena | Malsena Pyragų diena su Liucina ir Malsena | Malsena
LT
EN

Projektai

Pyragų diena su Liucina ir Malsena

Skaitykite:Kuo svarbi Pyragų dienaTrys pyragų receptai pagal LiucinąKonkursas

Norėdami paskatinti visus jungtis prie Pyragų dienos iniciatyvos kartu su desertų karaliene Liucina Rimgaile paruošėme jums tris ypač skanius pyragų receptus bei išskirtinį konkursą. Konkurso laimėtojas savo firminį pyragą galės išvysti Liu Patty desertinės vitrinoje bei bus apdovanotas gausiomis Malsenos dovanomis.
pyragu diena su Liucina ir Malsena

Kuo svarbi Pyragų diena?

Lapkričio 6 d. visoje Lietuvoje minima Pyragų diena, kurios metu geros valios vedini žmonės kepa pyragus ir už sutartą kainą vaišina pyragų gabaliukais kolegas ar bendramokslius. Tokiu būdu surinktos lėšos yra vėliau paaukojamos vaikų paramos projektui „Išsipildymo akcija“.

Trys pyragų receptai pagal Liuciną

Liucina Pyragų dienai siūlo tris nesudėtingus, bet labai skanius pyragų receptus, kuriais tikrai nudžiuginsite net išrankiausius pyragų ragautojus „Pyragų diena“ bei galėsite palepinti save jau įsibėgėjančio rudens vakarais. Receptais dalinsimės iki pat Pyragų dienos, lapkričio 6-ąją, Liucinos ir Malsena receptų idėjos Instagram paskyrose.

 

  1. Trapios tešlos obuolių pyragas, kurį Liucina rekomenduoja skanauti su ledais, o gamybai naudoti šviesius speltų kviečių miltus. Šiam pyragui geriau rinkitės rūgštesnius (geriausia Granny Smith) obuolius ir nepamirškite įdėti bulvių krakmolo, kuris sureguliuos drėgmės kiekį pyrago viduje.
  2. Pasakiško skonio visų grūdo dalių speltų kviečių miltų pyragas su slyvomis, kurio receptu dalinsimės jau visai netrukus.
  3. Šokoladinė staigmena, pagaminta pasitelkus kvietinius „Self-raising“ miltus.

Konkursas

O ar jūs turite savo firminį pyrago receptą? Visi pasidalinę savo pyrago recepto nuotrauka ir receptu Instagram paskyroje bei pridėję grotažymę #pyragudienaMalsena arba palikę nuotrauką ir receptą komentaruose po specialiai Malsenos Facebook paskyroje sukurtu įrašu dalyvaus konkurse

Konkursas vyks iki lapkričio 6 dienos (imtinai), o jau lapkričio 7-ąją Liucina kartu su sekėjais išrinks geriausią siųstą receptą, pagal kurį Liucinos konditerės pagamins pyragą. Juo net 2 savaites bus prekiaujama Liu Patty desertinėse! O mes laimėtoją apdovanosime dosniu „Malsenos“ dovanų rinkiniu. Ar gi ne šaunu?

Sekite naujienas Liucinos ir Malsena receptų idėjos Instagram paskyrose.