Malsena ir Liucina Rimgailė kviečia pasiruošti Pyragų dienai | Malsena Malsena ir Liucina Rimgailė kviečia pasiruošti Pyragų dienai | Malsena
LT
EN

Naujienos

Malsena ir Liucina Rimgailė kviečia pasiruošti Pyragų dienai

Norėdami paskatinti kuo daugiau žmonių prisijungti prie Pyragų dienos iniciatyvos sujungėme jėgas su desertų karaliene tituluojama Liucina Rimgaile – žinoma tinklaraštininke bei Liu Patty desertinės savininke.

Kartu paruošėme tris specialiai šiai progai sukurtus receptus, kurie palengvins pasiruošimą lapkričio 6 dieną minimai Pyragų dienai ir padės nustebinti kolegas ar bendramokslius. O kad ruoštis būtų dar smagiau, nusprendėme įtraukti visus į neeilinį konkursą.

Šiais metais dalyvaudami Pyragų dienos iniciatyvoje ne tik atliksite kilnų darbą, bet ir gausite galimybę pakelti savo firminį pyrago receptą į dar neregėtas aukštumas ir viešumą. Visi pasidalinę savo pyrago recepto nuotrauka ir receptu Instagram paskyroje bei pridėję grotažymę #pyragudienaMalsena arba palikę nuotrauką ir receptą komentaruose po specialiai Malsenos Facebook paskyroje sukurtu įrašu dalyvaus konkurse.

Laimėjęs pyrago receptas net dvi savaites puikuosis Liu Patty desertinės vitrinoje, kur jo galės paragauti visi desertinės lankytojai! Ar gi ne šaunu?

Daugiau apie konkursą ir pasiruošimą Pyragų dienai skaitykite čia.