Skelbiame socialinės akcijos „KAUPTI MAŽIAU DALINTIS. Kurioje vietoje dėsime kablelį?“ startą | Malsena Skelbiame socialinės akcijos „KAUPTI MAŽIAU DALINTIS. Kurioje vietoje dėsime kablelį?“ startą | Malsena
LT
EN

Naujienos

Skelbiame socialinės akcijos „KAUPTI MAŽIAU DALINTIS. Kurioje vietoje dėsime kablelį?“ startą

Šiandien drauge su ne pelno siekiančia organizacija „Maisto bankas“ skelbiame socialinę akciją „KAUPTI MAŽIAU DALINTIS. Kurioje vietoje dėsime kablelį?“ Akcijos tikslas – dalintis per karantiną sukauptais ilgo galiojimo maisto produktais su tais, kuriems jų dabar labiausiai trūksta.

Kaupti maziau dalintis kurioje vietoje desime kableli - autobusiuko islydetuves (1)

Dar kovo mėnesį, bendraudami su „Maisto banko“ savanoriais, sužinojome skaudžią problemą: dėl koronaviruso pandemijos ir paskelbto karantino, Lietuvoje neįvyko kasmetinė „Maisto banko“ akcija, kurios metu surinktas maistas padėdavo išgyventi tūkstančiams skurstančiųjų. Trūkumas didžiulis – apie 240 tonų ilgo galiojimo maisto produktų nepasiekė 53 tūkst. nepasiturinčių asmenų. Daugeliui jų ši pagalba – vienintelis būdas išgyventi.

Nusprendėme suremti pečius ir padėti – „Malsena“ jau paaukojo ilgo galiojimo maisto produktų skurtantiesiems, tačiau kviečiame prisidėti ir kitus – fizinius asmenis, ūkininkus, kitus verslus.

Šiandien drauge su Vilniaus miesto meru Remigijumi Šimašiumi ir „Maisto banku“ išlydėjome kampanijos autobusiuką, kuris visą mėnesį keliaus po Lietuvą ir rinks ilgo galiojimo maisto produktus nepasiturintiems.

Daugiau apie tai, kaip aukoti skurstantiesiems ir prisidėti prie šios kampanijos, sužinosite čia: www.maistobankas.lt/kaupti-maziau-dalintis

Padėkime vieni kitiems!