LT
EN

Naujienos

Skelbiami blynų receptų konkurso laimėtojai!

Dvi savaites trukęs Malsenos blynų receptų konkursas sulaukė didelio skaitytojų susidomėjimo. Atsiųstų receptų gausa parodė, jog blynas – dažnas patiekalas ant kiekvieno lietuvio stalo. Savo receptus Užgavėnių šventėje Rumšiškėse galės pamatyti net keturi blynų receptų konkurso laimėtojai!

Netikėti skonių deriniai, desertiniai saldieji blyneliai, sotūs blynai su įvairiais įdarais ar padažais bei gilias tradicijas turintys šeimos firminiai blynų receptai plūdo iš visos Lietuvos.

Blynų receptų konkurso nugalėtojais tapo: Sandros S. atsiųstas receptas avižinių dribsnių blynai „Rūgštusis bananas“ – mėgstantiems ne itin saldžiai ir rūgštokai, Godos D. grikių miltų blynai su grybų padažu, Laimos K. iš Alytaus ruginių miltų blynai su razinomis ir medumi bei šeimyniniai Vido A. blynai, įrodantys kad firminius šeimos blynus kepa ir vyrai.

Visų šių blynų bus galima paragauti ir receptą gauti „Malsenos“ Gyvajame blynų muziejuje“ jau šį šeštadienį, vasario 25 d., Rumšiškių Lietuvos liaudies buities muziejuje vykstančios Užgavėnių šventės metu.

Su laimėtojais susisieksime asmeniškai!