LT
EN

Naujienos

Konkursas: Tapkite „Gyvojo blynų muziejaus“ kūrėjais!

Artėjant vienai linksmiausių metų švenčių – Užgavėnėms – kaip ir kasmet „Malsena“ visus pakvies į Liaudies buities muziejų Rumšiškėse. O kokios gi Užgavėnės be blynų? Ir ne bet kokių blynų – skirtingų, netikėtų ir gal net niekada neragautų!

Šiemet pirmą kartą istorijoje Užgavėnių šventėje Rumšiškėse „Malsena“ pristato „Gyvąjį blynų muziejų“. Čia „eksponatus“ kviesime ne apžiūrėti, o paragauti! Nuo pasaulio, įvairių šalių tradicinių, sveikųjų ar netikėtų skonių blynų iki tradicinių ir lietuvių pamėgtų blynų. Neragauti skoniai ir įdomiausios istorijos apie blynus – „Malsenos“ Gyvajame blynų muziejuje“!

DĖMESIO! Ir Jūs galite tapti „Gyvojo blynų muziejaus“ „eksponatų“ kūrėju!

Viskas ko reikia, tai pasidalinti jūsų šeimos mėgstamiausių, tradicinių, lietuviškų blynų receptu. Keturi pačių gardžiausių ir įdomiausių lietuviškų blynų receptų kūrėjai bus apdovanojami specialiais „Malsenos“ įsteigtais prizais bei taps „Gyvojo blynų muziejaus“ kūrėjais – Jūsų recepto blynais galės vaišintis visi, atvykę Užgavėnes švęsti Rumšiškėse. Pasidalinkite savo šeimos tradiciniais blynų receptais su visa Lietuva!

Jūsų laukia puikus prizas – didelis, įvairios, populiariausios „Malsenos“ produkcijos rinkinys, kurio jūsų šeimai užteks ilgam.

Jūsų blynų receptų lauksime el. paštu uzgavenes@malsena.lt iki 2017 m. vasario 17 d.